O mnie

Cześć, jestem Przemo a PROwebdesigner.pl to marka, którą stworzyłem aby oferować kompleksową i profesjonalną obsługę jako zawodowy freelancer: grafik kreatywny / webdesigner / webdeveloper.

Działam w branży reklamowej już ponad 17 lat. Projektuję grafikę dla www i DTP, strony i sklepy internetowe. Od kilku lat z powodzeniem tworzę profesjonalne strony internetowe oparte na CMS WordPress. Moje projekty są nietuzinkowe, wyważone i przemyślane. Nie używam gotowych szablonów, stawiam wyłącznie na indywidualne rozwiązania. Moją pracę wspomaga świetny zespół, który zawsze staje na wysokości zadania, nawet przy bardzo trudnych realizacjach. 

Po wielu latach pracy nad własną marką i z wieloma klientami z całego świata znam doskonale granice ekonomicznej zasadności projektu. Wiem co oznacza deadline, wiem również jak znaleźć złoty środek między rozsądnym budżetem, a odpowiednim poziomem graficznym. Wiem, że klient ma swoje założenia budżetowe, z kolei agencja zlecająca mi prace również musi na niej zarobić. Etyka biznesu jest dla mnie niezwykle ważna (czyt. NIE PODKRADAM KLIENTÓW!!! ).

Jeśli szukasz rzetelnego i zawodowego wykonawcy – dobrze trafiłeś!

Nie toleruję psucia rynku, stron internetowych za 150 Euro i podejścia dumpingowego. Praca twórcza ma to do siebie, że czasem musi potrwać. Ważne, aby obie strony umowy wiedziały jak długo.

Nie spóźniam realizacji projektów, oczekuję zatem tego samego w kwestii płatności od moich kontrahentów. Mój zawód to nie tylko pasja, ale również mój zarobek. Z tego żyje, z tego opłacam podatki, pensje, licencje i sporą część rodzinnego budżetu. 

Swoją ofertę kieruję przede wszystkim do indywidualnych odbiorców (głównie firm i instytucji), jak i agencji reklamowych, które zawsze znajdują u mnie rzetelne podejście i zdrowe warunki współpracy. Dbam o wizerunek swój i kontrahentów.

Zapraszam! Przemo / PROwebdesigner.pl

SKONTAKTUJ SIĘ!







    Wysyłając zapytanie przez formularz akceptujesz politykę prywatności.

    zadzwoń!