O mnie

Cześć, jestem Przemo a PROwebdesigner.pl to marka, którą stworzyłem aby oferować kompleksową i profesjonalną obsługę jako zawodowy freelancer: grafik kreatywny / webdesigner / webdeveloper.

Działam w branży reklamowej już ponad 15 lat. Projektuję grafikę dla www i DTP, strony i sklepy internetowe. Od kilku lat z powodzeniem tworzę profesjonalne strony internetowe oparte na CMS WordPress. Moje projekty są nietuzinkowe, wyważone i przemyślane. Nie używam gotowych szablonów, stawiam wyłącznie na indywidualne rozwiązania.

Po wielu latach pracy nad własną marką i z wieloma klientami z całego świata znam doskonale granice ekonomicznej zasadności projektu. Wiem co oznacza deadline, wiem również jak znaleźć złoty środek między rozsądnym budżetem, a odpowiednim poziomem graficznym. Wiem, że klient ma swoje założenia budżetowe, z kolei agencja zlecająca mi prace również musi na niej zarobić. Etyka biznesu jest dla mnie niezwykle ważna (czyt. NIE PODKRADAM KLIENTÓW!!! ).

Jeśli szukasz rzetelnego i zawodowego wykonawcy – dobrze trafiłeś!

Nie toleruję psucia rynku, stron internetowych za 100 Euro i podejścia dumpingowego. Praca twórcza ma to do siebie, że czasem musi potrwać. Ważne, aby obie strony umowy wiedziały jak długo.

Nie spóźniam projektów, oczekuję zatem tego samego w kwestii płatności od moich kontrahentów. Mój zawód to nie tylko pasja, ale również mój zarobek. Z tego żyje, z tego opłacam podatki, licencje i sporą część rodzinnego budżetu.

Swoją ofertę kieruję zarówno do indywidualnych odbiorców (głównie firm i instytucji), jak i agencji reklamowych, które zawsze znajdują u mnie rzetelne podejście i zdrowe warunki współpracy. Dbam o wizerunek swój i kontrahentów.

Zapraszam! Przemo / PROwebdesigner.pl

SKONTAKTUJ SIĘ!    Wysyłając zapytanie przez formularz akceptujesz politykę prywatności.